Tüketici Danışma Hattı : 0850 252 52 52

Beyza Piliç, kalite politikası,

İslami kurallara uygun olarak, hijyen ve sağlık koşullarını ön planda tutmak suretiyle, müşterilerine gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri ürünler sunmayı hedefler.

Tarihçemiz

1979 yılından günümüze, sağlıkla geleceğe...

Hedef ve İlkelerimiz

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda güvenle tüketilen ürünlerin sembolü olmak.

Kalite Politikamız

Kaliteyi ulaşılması gereken bir hedef değil, gelişen ve süreklilik gösterilmesi gereken bir süreç olarak görmekteyiz.

Değerlerimiz

Müşterilerimizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Beyza Grup, Tarım Bakanlığı ve Gıda Kodeksi normlarına uygun üretim yapmaktadır...

Beyza Piliç

Değişen koşullara göre kendini sürekli yenilemeyi kendine ilke edinen Beyza, 2011 itibariyle de saatlik kesim kapasitesini 9.000’e, günlük kesim kapasitesini ise 90.000’e yükseltmeyi başarmıştır.

Kalite Politikamız

Beyza Piliç kalite politikası kapsamında, İslami kurallara uygun olarak, hijyen ve sağlık koşullarını ön planda tutmak suretiyle, müşterilerine gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri ürünler sunmayı hedefler.

Bu hedefler doğrultusunda ve İslami kurallar çerçevesinde, piliçler bayıltılmadan, modern ekipmanlar kullanılarak elle kesim yapıldıktan sonra soğuk zincir halkası koparılmaksızın ürünlerimiz piyasaya ulaştırılır.Bu çerçevede, Beyza Piliç kalite politikası kapsamında, İslami kurallara uygun olarak, hijyen ve sağlık koşullarını ön planda tutmak suretiyle, müşterilerine gönül rahatlığıyla tüketebilecekleri ürünler sunmayı hedefler.